Hakkımızda

Platformlift Nasa Mühendislik çatısı altında Açık-kapalı engelli kaldırma platformları,Homelift(Ev ve Dublex Asansörler), merdiven asansörleri, merdiven tipi koltuk asansörleri ve yük platformları imal ve tedarik etmek için 2014 yılında Bursa'da kurulmuş bir firmadır.

 

Firmamız kaliteli üretimi hedef edinmiş ve yatırımlarını bu hedefi yakalamak için planlamıştır. Deneyimli kadrosuyla bu hedefte daha iyi adımlar atmak adına çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

Vizyonumuz
Verdigimiz hizmetlerde , sektörü en dogru sekilde takip edip süreç yönetiminde profesyonellerle çalisarak, sürekli en mükemmeli müsterilerimize saglamak Dürüstlüge ve ticaret ahlakina duydugu saygi daimi kilmak Hizmet kalitesini, kar politikalarindan daha önde tutmak. Yenilikleri yakindan takip ederek farkliliklar yaratip sektörde kalici üstünlükler saglamak.

Misyonumuz
Özellikle akilli bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranilan özellikler arasina girmistir. Tüm bu sartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payini arttirmak, makina direktifine uygun araç  ve yük platformları imalat,  satis sonrasi hizmetler olusturmak en önemli unsurlardir.